У Львові відбулися кастинги у кроткометражку “Двірник”


Минулими вихідними у Львові пройшли кастинги до фільму 22-річного режисера Наталі Кудрик – короткометражної картини “Двірник” (сценарій — Валерія Вінс). 20-хвилинна стрічка буде зніматись кінокомпанією MKK film service у Львові в 2017 році.

Нагадаємо, що восени 2016 року кінокомпанія MKK film service подавала одразу три проекти (фільми “Черкаси”, “13 автобус” та “Двірник”) на 9-й конкурсний відбір кінопроектів Держкіно, і всі вони перемогли.

ДОВІДКА

Компанія MKK film service – національний кіновиробник з головним офісом у Львові. Компанія забезпечує комплексний супровід кінопродукції — від задуму до виходу на екрани (забезпечкння продюсування та адміністрування всіх етапів виробництва; організація кастингів; пошук локацій; організація транспортної логістики; забезпечення необхідною для зйомок технікою). Компанія “МКК Фільм Сервіс” створювалась як сервіс-компанія для супроводження кінопроектів в Україні. З часом ми перейшли на власне кіновиробництво за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Коментувати