У Львові зняли тізер до фільму за романом Андрія Кокотюхи


Вчора у Львові компанія MKK film service зняла тізер до художнього фільму режисера Зази Буадзе “Адвокат із міста Лева”. Стрічка буде створена за романом українського письменника Андрія Кокотюхи.

В проекті є все, про що можна мріяти: закручений сюжет, «смачна» історична фактура (чудова архітектура Львова, костюми, реквізит початку минулого сторіччя), політична актуальність, персонажі з неповторюваним колоритом, і головний герой, у якого є всі шанси стати українськими Шерлоком Холмсом, Перрі Мейсоном, Арсеном Люпеном та Ерастом Фандоріним разом взятими!”, – розповідає Заза Буадзе.

Події у історичному детективі Андрія Кокотюхи відбуваються у 1908 році. Головний герой – молодий киянин Клим Кошовий. Він дивом врятувався з тюрми, і тікає від російської царської влади до Львова. Але й тут його заарештовує поліція — біля трупа відомого адвоката Євгена Сойки. Покійний мав у місті сумнівних друзів та могутніх ворогів. Самогубство — чи вбивство? Пошуки істини водять Кошового темними лабіринтами львівських вулиць. На шляху — зухвалі батяри, міські кримінальні королі та російські терористи-бомбісти.

“До участі в проекті планується залучити акторів з Польщі, та запросити польських оператора-постановника та художника-постановника”, – говорить продюсер MKK film service Олексій Карпенко

Роботу над фільмом “Адвокат із міста Лева” планують розпочати восени 2017 року.

Коментувати