Головну жіночу роль у фільмі “13 автобус” зіграє Ірина Мельник


Нарешті ми можемо назвати імена всіх головних героїв містичної драми режисера Олександра Безручка “13 автобус”. Отже, головну жіночу роль у фільмі виконає надзвичайно харизматична та фантастично красива Ірина Мельник. Угоду про співпрацю з актрисою продюсер компанії MKK film service Олексій Карпенко підписав у київському театрі “Сузір’я”.

“У мене вперше у житті тремтять руки під час підписання угоди. Мене дуже вразив сценарій фільму. Моя роль складна, але це виклик, тому я з нетерпінням чекаю початку зйомок”, – розповіла Ірина.

Ірина Мельник знялася у 56 фільмах, серед яких ролі Мерседес у “Серцях трьох”, матір Богдана Хмельницького у “Чорній раді” та багато інших. У 2003 році вона стала заслуженою артисткою України.

“На кастингу, під час читань у парах, всі були вражені грою Іри Мельник і Сергія Стрельникова. На мою думку, це 100% влучання в образи”, – розповів продюсер кінокомпанії MKK film service Олексій Карпенко.

Як ми уже повідомляли раніше, партнером Ірини Мельник стане 37-річний Сергій Стрельніков, який у свою чергу знявся у 50 фільмах і серіалах. Але найбільше він відомий глядачу, як виконавець головної ролі у серіалі “Пристрасті за Чапаєм” (виробництва української компанії FILM.UA), за яку у 2013 році він нагороджений премією “Телетріумф”.

Початок зйомок містичної драми Олександра Безручка “13 автобус” (за сценарієм Валерії Вінс) запланований на червень 2017 року. Зйомки фільму пройдуть у Львові за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Наразі триває підготовчий період.

———

Синопсис фільму “13 автобус”

Розмова з Жінкою, яка чекає на зупинці неіснуючий тринадцятий автобус, стає поворотним моментом у житті всіх її співрозмовників. Деякі не бачать Жінку, проте відчувають її присутність. Вона ж бачить всіх мешканців міста і знаходить потрібні слова для кожного співрозмовника. Але чи знайдеться серед них той, хто допоможе їй самій знайти відповідь на питання: хто вона така, і чому в підсумку зникають усі її співрозмовники?

Коментувати