Містичний “13 автобус” пішов по маршруту у Львові


Сьогодні, 30 червня, у Львові кінокомпанія “МКК фільм сервіс” за підтримки Держкіно України розпочала зйомки містичної драми режисера Олександра Безручка “13 автобус”. Головні ролі у фільмі виконають Сергій Стрельніков (патрульний), Ірина Мельник (Жінка) та Олексій Вертинський (батько Олени). Оператор — Ігор Щербаков. Сценарій написала Валерія Вінс.

Відкривали перший день зйомками у інтер’єрі, а у кадрі було всього два актори — Олексій Вертинський з донькою Ксенією. Компанію їм склали троє маленьких кошенят.

Львів надзвичайно харизматичне місто. Мені дуже приємно тут працювати. Режисер запросив мене на роль разом з донькою, щоб ми не грали в рідність, а були насправді рідними. На старості років для мене це як подарунок долі. У цьому фільмі ми вперше разом будемо в кадрі. Мій герой — не з мого життя. Я ніколи не був поганим батьком, але тим і приваблива ця роль”, – говорить Олексій Вертинський.

Першою локацією стала 190-річна львівська вілла, яка припала до душі режисеру Олександру Безручко.

Львів фантастична локація, яка ідеально лягає у історію “13 автобусу”. Тут так багато цікавих місць, що ми мали кращі, і… ще кращі локації. Львів потрібно показувати і представляти у світі. Найближчий місяць ми активно знімаємо. У фільмі задіяно багато місцевих акторів. Ми обов’язково зробимо перші презентації у Києві та Львові, щоб показати чарівне місто чарівним людям”, – розповідає режисер.

Після зйомки перших сцен знімальна група за традицією зібралась, щоб розбити тарілку з підписами всіх причетних до виробництва фільму. Режисер упорався із задачею з першого дублю, після чого кіношники розібрали шматочки тарілки на пам’ять.

Компанія “МКК фільм сервіс” створена у Львові, і має тут головний офіс, тому для нас було принципово зняти тут кіно. Я надзвичайно задоволений командою, яка робить “13 автобус” – вона провела колосальну підготовчу роботу. А режисер Олександр Безручко підібрав, мабуть, найкращих акторів”, – говорить продюсер компанії “МКК фільм сервіс” Олексій Карпенко.

Зйомки фільму “13 автобус” повністю пройдуть у Львові і триватимуть більше місяця. Прем’єра картини запланована на 2018 рік.

Коментувати