Кшиштоф Зануссі зніматиме кіно у Львові


До Львова завітав всесвітньо відомий польський режисер Кшиштоф Зануссі, а це значить, що вже дуже скоро тут почнуться зйомки художнього фільму світового рівня. Мета візиту – фінальне затвердження локацій в Україні та проведення кастингу українських акторів.

Вчора режисер зустрівся з губернатором Львівської області Олегом Синюткою, який запросив Кшиштофа Зануссі для того, щоб засвідчити підтримку новому міжнародному кінопроекту “Ефір” (ко-продукція Польщі, України, Угорщини та Литви) з боку представників влади. В основі містичної драми «Ефір» – авторська версія легенди про доктора Фауста, дія якої розгортається на початку Першої світової війни на кордоні між Україною і Австро-Угорською імперією.

Зустріч Кшиштофа Зануссі з Олегом Синюткою відбулася у Львівській ОДА та пройшла у надзвичайно теплій атмосфері. За філіжанкою львівської кави режисер з губернатором поговорили про розвиток українського і польського кіно, поділилися баченням україно-польських стосунків, прийшовши до спільного знаменника, що наші народи повинні продовжувати розвивати дружні стосунки. У зустрічі взяли участь українські продюсери фільму Олена Фетісова та Володимир Козир (кіностудія “Інтерфільм”), польський продюсер Януш Вахала (кінокомпанія “Тор”) та Ірина Клименко (компанія “МКК фільм сервіс”, яка буде надавати сервісні послуги під час зйомок фільму).

Наприкінці зустрічі Олег Синютка подарував режисеру пам’ятні медалі зі Львову, а Кшиштоф Зануссі – презентував губернатору свою нову книгу.

Коментувати