Актор фільму “Черкаси” потрапив до “ТОП-15 перспективних українських акторів нового кіно”


Видання “Дзеркало Тижня” склало “Топ-15 перспективних українських акторів нового кіно”. До цього почесного списку потрапив Євген Ламах, який виконав головну роль у воєнній драмі режисера Тимура Ященка “Черкаси” (виробництва кінокомпанії MKK film service). Роль Мишка стала дебютом Євгена у повному метрі.

На знімальному майданчику фільма “Черкаси” – Євген Ламах та режисер стрічки Тимур Ященко

“Євген ЛАМАХ. Живі інстинкти

22 роки. Вчорашній випускник, його сприймали як “типового” київського актора-початківця, аж раптом він проявив себе як актор із “живими інстинктами”, котрих позбавлені більшість його колег. На його боці — типаж. Це такий досить рідкісний для наших країв “Шукшин”, тобто світлий образ, шукач-правдолюб, безхитрісний, але у відчайдушний момент здатен врятувати світ. Євгена можна побачити у чотирисерійці “Конвой”. Готується до виходу повнометражний фільм “Черкаси” Тимура Ященка, де в Євгена головна роль. Знімається також у “Крутах”. Заслуговує уваги його злет від епізоду до головної ролі”, – говориться у матеріалі про Євгена.

Фільм “Черкаси” заснований на реальних подіях. Він розповідає про мужню оборону однойменного тральщика, заблокованого російськими окупаційними військами у бухті Донузлав у березні 2014 року під час анексії Криму. Екіпаж “Черкас” три тижні чинив опір ворогу, і був єдиним з 13 українських кораблів, хто не спустив державний прапор до виходу останнього свого моряка з борту судна. Це історія про звичайних людей, які в один час зрозуміли, у чому їх призначення, і що таке Батьківщина. Це кіно про новітню історію України.

Зйомки фільму відбулися за підтримки Держкіно та ВМС України у Очакові, Одесі, та невеличкому селі Чернігівської області.

 

Коментувати