About Us


Компанія «МКК Фільм Сервіс» забезпечує комплексний супровід кіновиробництва — від задуму до виходу на екрани.

Ми допоможемо перетворити вашу ідею на повноцінний кінопродукт – від промоційних та рекламних роликів до повнометражного кіно будь-якої складності – з картинкою, що вражає; ідеальним звуком та сучасною анімацією.

До кожного проекту ми підходимо індивідуально: забезпечуємо продюсування та адміністрування всіх етапів виробництва; організовуємо кастинги; знаходимо кращі локації для зйомок; залучаємо до роботи кращих українських та іноземних фахівців, а також — організовуємо транспортну логістику та, у співпраці з партнерами компанії, забезпечуємо необхідною для зйомок технікою.

Головний офіс компанії розташований у Львові, у Києві – діє філія. Втім, ми працюємо по всій Україні.

Однією із наших візій стратегічного розвитку кіновиробництва в Україні є промоція Львова як дестинації кінозйомок, адже багата архітектура Львова здатна забезпечити візуалізацію більшості європейський міст. Львів – це наша конкурентна перевага — тут ми знаємо кожну локацію, яка може стати вам у пригоді під час реалізації кінопроектів.

«МКК Фільм Сервіс» – національний кіновиробник. У сфері реалізації національного кіновиробництва в Україні нас підтримує ДержКіно. Також ми маємо досвід спільного кіновиробництва з кінокомпаніями США та Польщі.

Деталі наших можливостей та досвіду обговорюємо під час особистої зустрічі за запашною кавою.